Fauske

TOOLS Ico Fauske
Industriveien 18
8200 Fauske
Telefon:  75 60 10 00
E-post:  ico@ico.no

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

Velkommen til TOOLS Ico, industributikken på Søbbesva. Vi lagerfører det meste av verktøy og forbruksmateriell til industri og håndverkere. www.ico.no

  • Eget slangeverksted for produksjon av hydraulikkslanger
  • Stort utvalg i elektroverktøy fra Bosch og Makita
  • Stort utvalg i festemateriell fra Essve
  • Spikerpistoler fra Essve
  • Forhandler av SKF-lager
  • Stort utvalg i arbeidsklær, vernesko, fallsikring  og annet verneutstyr
  • Honda-forhandler med snøfresere, vannpumper, strømaggregat, gressklippere og motorer
  • AGA industrigass og propanforhandler
  • Nilfisk-Alto rengjøringsmaskiner
  • El-motorer fra Weg og TPN
  • Eget serviceverksted

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Roger Fagerbakk Adm. dir. 971 10 100 roger@ico.no
John-Ivar Brekke Daglig leder 907 27 651 jib@ico.no
Arve Torset Butikkselger 417 64 757 arve@ico.no
Jon-Øyvind Godtfredsen Salgskonsulent 473 69 485 jgodtfredsen@ico.no
John-Børre Pedersen Butikk/lager 918 43 400 jpedersen@ico.no
Steinar Kristensen Butikkselger 480 29 688 steinar@ico.no
Per-Ludvig Mosti Butikkselger 988 76 821 per@ico.no
Stein Vegar Langaard Butikkselger 900 98 483 steinvegar@ico.no
Bjørnar Jensen Lager 908 25 313 bjornar@ico.no
Thomas Knoph Verksted/lager 996 20 098 thomas@ico.no