Bodø

Dreyfushammarn 15
8012 Bodø
Telefon:  75 50 44 90
Faks:  75 50 44 99
E-post:  tools@lovold.no

Våre åpningstider:

Man-fre: 0700 – 1600

Åpningstider kan avvike i ferier.
Ta kontakt for informasjon om dette.

TOOLS Løvold er en komplett leverandør av utstyr og forbruksvarer til små og store industribedrifter. Her finner du alt fra arbeidstøy og førstehjelpsmateriell til sveiseutstyr og annet verktøy som din bedrift måtte ha behov for.

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Administasjon TOOLS Løvold AS
Lars Vestnes Daglig leder 40456505 lars@lovold.no
Remi Bendiksen Controller 91601913 remi@lovold.no
Avdeling Bodø
Trond Edvardsen Avdelingsleder Bodø/selger 91555335 ted@lovold.no
Rune Kvarsnes Teamleder salg/selger 90616591 rk@lovold.no
Tor Johansen Salg/produktansvar 90878737 tj@lovold.no
Jann Gunnar Støver Salg/produkansvarlig gass og sveis 95178829 jgs@lovold.no
Espen Grønning Kundeservice 91608183 eg@lovold.no
Ketil Åsheim Butikk/hydraulikk 91747661 keti@lovold.no
Sten-Gunnar Pedersen Butikk/hydraulikk 91642701 sgp@lovold.no
Sissel Nilssen Butikk 91709332 sissel@lovold.no
Soiny Novik Innkjøper 91581653 soiny@lovold.no
Ken H. Nilsen Lager/Gass 95015853 ken@lovold.no
Unni Vassbotn Lager/Merking 91643336 uv@lovold.no
Frank Lyng Hydraulikkansvarlig/lager 41221294 frank@lovold.no
Unni Losnedal Sentralbord/merking/lager 90475563 unni@lovold.no