Rosenholm - hovedkontor

Rosenholmveien 25
1414 Trollåsen
Telefon:  64 91 71 50
E-post: 

Våre åpningstider:

Her finner du kontaktinformasjon til personer ved hovedkontoret til TOOLS AS. Det er ingen butikk ved hovedkontoret.

Vår postadresse: TOOLS AS, postboks 686, 1411 Kolbotn
Organisasjonsnummer: 980 341 097 

Fakturaspørsmål: faktura@tools.no
Inngående faktura: regnskapsenter@tools.no 

For henvendelser vedrørende dine ordre eller kundeforhold, vennligst kontakt oss her.

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Ledergruppen
Jens Kristian Henriksen Administrerende direktør 900 38 651 jens.henriksen@tools.no
Anita Kristiansen Økonomidirektør 934 66 606 anita.kristiansen@tools.no
Jørgen Eid Salgsdirektør storkunde 952 69 788 jorgen.eid@tools.no
Gunstein Lauvrak Salgsdirektør Bearbeiding 924 00 120 Gunstein.Lauvrak@tools.no
Henning Johansen Salgsdirektør Butikk 936 93 793 henning.johansen@tools.no 
Unni Stene HR-sjef 928 06 075 unni.stene@tools.no
Eva A. Krey Markedssjef 975 31 715 eva.krey@tools.no
Einar Repp E-handelssjef 92 28 17 09 einar.repp@tools.no
Salg - nasjonale kunder
Monica Borge Key Account Manager 452 26 195 monica.borge@tools.no
Henning Trosterud Key Account Manager 995 81 946 henning.trosterud@tools.no
Stian Wenzel Jensen Key Account Manager 905 51 872 stian.w.jensen@tools.no
Sveinung Hatlevik Key Account Manager 975 87 387 sveinung.hatlevik@tools.no
Marc Ceder Key Account Manager 922 61 448 marc.ceder@tools.no
Anita Olsen Key Account Manager 918 81 591 anita.olsen@tools.no
Anne-Line Falldalen Segmentutvikler 909 54 449 anne-line.falldalen@tools.no
Susanne Aschehoug Salgskoordinator 900 83 242 susanne.aschehoug@tools.no
Carina Søvik Nasjonal Innesalgssjef 936 39 342 carina.sovik@tools.no
Markedsføring
Eva Krey Markedssjef 975 31 715 eva.krey@tools.no
Anders Olaussen Markedskommunikasjon- og Medieansvarlig 950 70 016 anders.olaussen@tools.no
Kvalitet, miljø og arbeidsmiljø
Anne Karin Hustad Øyen KMA-ansvarlig 975 93 547 anne.karin.oyen@tools.no
Økonomi og administrasjon
Cecilia Södling Regnskapssjef 934 81 980 cecilia.sodling@tools.no
Eiendom og sikkerhet
Thomas Steen-Gundersen Property manager 970 22 244 thomas.steen-gundersen@alligo.com