Rosenholm - hovedkontor

Rosenholmveien 25
1414 Trollåsen
Telefon:  64 91 71 50
Faks:  64 91 71 55

Våre åpningstider:

Her finner du kontaktinformasjon til personer ved hovedkontoret til TOOLS AS.  Det er ingen butikk ved hovedkontoret.

Vår postadresse: TOOLS AS, postboks 686, 1411 Kolbotn
Fakturaspørsmål: faktura@tools.no
Organisasjonsnummer: 980 341 097

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Ledergruppen
Jens Kristian Henriksen Administrerende direktør 900 38 651 jens.henriksen@tools.no
Anita Kristiansen Viseadministrerende direktør 934 66 606 anita.kristiansen@tools.no
Ståle Hamnvik Salgsdirektør 900 90 454 stale.hamnvik@tools.no
Ivar Botilsrud Innkjøpsdirektør 917 32 522 ivar.botilsrud@tools.no
Sondre Ressem Logistikkdirektør 414 42 941 Sondre.Ressem@tools.no
Salg - nasjonale kunder
Jørgen Eid Salgssjef - nasjonalt salg 952 69 788 jorgen.eid@tools.no
Kjetil Bergflødt Key account manager 908 53 713 kjetil.bergflodt@tools.no
Henning Trosterud Key account manager 995 81 946 henning.trosterud@tools.no
Stian Wenzel Jensen Key account manager 905 51 872 stian.w.jensen@tools.no
Sveinung Hatlevik Key account manager 975 87 387 sveinung.hatlevik@tools.no
Anne-Line Falldalen Segmentutvikler 909 54 449 anne-line.falldalen@tools.no
Susanne Aschehoug Salgskoordinator 900 83 242 susanne.aschehoug@tools.no
Jarle Vie Koordinator e-katalog og database 915 42 560 jarle.vie@tools.no
E-handel
Ingrid Bjerve Nettbutikkansvarlig 472 79 622 ingrid.bjerve@tools.no
Kategori og innkjøp
Terje Aulstad Produktsjef 924 96 360 terje.aulstad@tools.no
Roy Gudevold Produktsjef 400 03 760 roy.gudevold@tools.no
Roger von Sundt Produktsjef PPE 47327096 roger.vonsundt@tools.no
Markedsføring
Anders Olaussen Markedsføringssjef 950 70 016 anders.olaussen@tools.no
Ingunn Neby Markedskoordinator 922 58 977 ingunn.neby@tools.no
Anders Vindegg Kommunikasjonsrådgiver 938 64 271 anders.vindegg@tools.no
Økonomi, IT og administrasjon
Ellen Langseth IT-sjef 906 10 257 ellen.langseth@tools.no
Heidi Sønsterud HR-sjef 934 28 558 heidi.sonsterud@tools.no
Carina Søvik KMA-sjef 936 39 342 carina.sovik@tools.no
Egon Lundsrud Regnskapssjef 982 07 269 egon.lundsrud@tools.no