Førde

TOOLS Førde
Hafstadvegen 80
6813 Førde
Telefon:  57 83 70 50
Faks:  57 83 70 51

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

TOOLS Førde starta som jernvareforretningen Spesialvarer AS i Førde i 1972. Vi har i dag vokse til å bli det største industrivarehuset i Sogn og Fjordane og har 18 ansatte i Førde.

Ansatte

Ta gjerne kontakt med oss. Det er det vi er her for!

E-post salg: ordre.forde@tools.no
E-post adm: firmapost.forde@tools.no
Vakttelefon: 815 00 065 / 47 83 70 50

Navn Stilling Telefon E-post
Bjarte Kalland Butikkselger 90 81 32 56 bjarte.kalland@tools.no
Arvid Mundal Butikkselger 91 16 06 53 arvid.mundal@tools.no
Arvid Skilbrei Butikkselger 90 79 45 23 arvid.skilbrei@tools.no
Lene Christin Froberg Butikksjef 93 45 06 73 lene.froberg@tools.no
Sven Viggo Gjøstein Inneselger 90 77 94 66 sven.gjostein@tools.no
Haldor Bringeland Inneselger 90 81 91 78 haldor.bringeland@tools.no
Kenneth Kvamme Inneselger 91 67 06 41 kenneth.kvamme@tools.no
Jarle Vie Databasekoordinator 91 54 25 60 jarle.vie@tools.no
Arne Skilbrei Salgssjef innesalg 90 04 02 11 arne.skilbrei@tools.no
Lars Eivind Solnørdal Regiondirektør Midt-Norge (fung.) 41 21 87 46 lars.eivind.solnordal@tools.no
Ove Juklestad Salgssjef utesalg 91 80 53 50 ove.juklestad@tools.no
Erik Solheim Utesalg 91 73 92 62 erik.solheim@tools.no
Ivan Majchrowicz Utesalg 46 94 18 94 ivan.majchrowicz@tools.no
Thorvald Gjerde Uteselger 99 23 70 17 thorvald.gjerde@tools.no
Linn Myklebust Expeditor 90 83 42 51 linn.myklebust@tools.no
Jan Magne Langedal Lagersjef 90 83 59 65 jan.langedal@tools.no
Kjell Heggheim Lagermedarbeider 99 25 15 85 kjell.heggheim@tools.no
Arne Stuhaug Lagermedarbeider 99 25 15 85 arne.stuhaug@tools.no
Bård Solberg Våge Lagermedarbeider 99 25 15 85 bard.vage@tools.no