Mo i Rana

TOOLS Mo i Rana
Koksverksgata 1
8622 Mo i Rana
Telefon:  75 12 66 00
Faks:  75 12 66 11
E-post:  ordre.mo@tools.no

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

Åpningstider kan avvike i ferier.
Ta kontakt for informasjon om dette.

TOOLS i Mo i Rana er en komplett leverandør av utstyr og forbruksvarer til små og store industribedrifter. Her finner du alt fra arbeidstøy og førstehjelpsmateriell til sveiseutstyr og annet verktøy som din bedrift måtte ha behov for.

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Trond Olav Karlsen Regional Salgsjef Midt 917 28 097 trond.karlsen@tools.no
Kjell Hagen Inneselger 958 17 930 kjell.hagen@tools.no
Arild Rødfjell Butikkselger 976 67 467 arild.rodfjell@tools.no
Tor Olav Trælnes Inneselger 416 23 346 tor.olav.traelnes@tools.no
Thomas Vassvik Inneselger 902 89 040 Thomas.vassvik@tools.no
Ove Windseth Uteselger 902 48 533 ove.windseth@tools.no
Steinar Israelsen Varepåfyller 971 52 512 steinar.israelsen@tools.no
Elin Bruvoll Berglund Uteselger 907 89 791 elin.berglund@tools.no
Geir Olaf Grundstrøm Salgsjef 941 58 931 geir.grundstrom@tools.no
Torfinn Forsbakk Butikkmedarbeider 482 59 145 torfinn.forsbakk@tools.no
Tommy Magnussen Lagermedarbeider 477 57 265 tommy.magnussen@tools.no