Stavanger - Dusavik (regionkontor og -lager)

Finnestadsvingen 29
4029 Stavanger
Telefon:  51 85 89 00
Faks:  51 85 89 99

Våre åpningstider:

Ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til ansatte ved TOOLS' regionkontor i Stavanger. Adresse og kontaktinformasjon til TOOLS-butikken i Stavanger finner du her.

Ordretelefon: 40 46 80 44
Ordre-epost: ordrestavanger@tools.no
Vakttelefon: 918 77 136

Navn Stilling Telefon E-post
Salg
Per Rogdeberg Salgssjef olje & gass 91 54 75 50 per.rogdeberg@tools.no
Cato Vaage Key account manager 97 15 02 88 cato.vaage@tools.no
Christian Søyland Key account manager 95 02 66 33 christian.soyland@tools.no
Pål Egeland Salgssjef bygg & anlegg 95 21 19 13 pal.egeland@tools.no
Innesalg
Tor Geir Debes Innesalg 97 08 11 90 torgeir.debes@tools.no
Ann Helen Stensen Innesalg 92 46 60 20 annhelen.stensen@tools.no
Jan Erik Borsheim Innesalg 40 64 33 75 janerik.borsheim@tools.no
Linda Apeland Innesalg 41 27 76 78 linda.apeland@tools.no
Ronny Larsen Innesalg 45 26 81 52 ronny.larsen@tools.no
Innkjøp
Inger Siri Helland Innkjøp 90 77 66 27 ingersiri.helland@tools.no
Geir Vassøy Innkjøp/IT 93 09 85 45 geir.vassoy@tools.no
Logistikk
Helge Kleppa Logistikksjef 95 21 31 50 helge.kleppa@tools.no
Rune Soma Lagersjef 95 99 98 48 rune.soma@tools.no
Odd Rune Nilsen Lager 45 24 33 80 oddrune.nilsen@tools.no
Butikk Åsen
Christin Tangen Butikksjef 47 02 74 10 christin.tangen@tools.no
Geir Qvanvik Butikksalg 47 86 29 15 geir.qvanvik@tools.no