Trondheim

TOOLS Trondheim
Østre Rosten 8
7075 Tiller
Telefon:  73 90 73 90

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

Åpningstider kan avvike i ferier.
Ta kontakt for informasjon om dette.

Ansatte

Her ser du en oversikt over hvem vi er, og hvordan du kan nå oss.

E-post: post.trondheim@tools.no 
Ordre: ordre.trondheim@tools.no

Navn Stilling Telefon E-post
Trond Olav Karlsen Regional Salgsjef Midt 917 28 097 trond.karlsen@tools.no
Anita Olsen Uteselger 918 81 591 anita.olsen@tools.no
Odd Einar Våbenø Uteselger 413 04 982 odd.einar.vabeno@tools.no
Rune Bye Butikksjef 950 11 695 rune.bye@tools.no
Marius Hafsmo Andersen Inneselger 918 80 771 marius.andersen@tools.no
Morten Stokke Lagersjef 906 72 923 morten.stokke@tools.no
Alf Andersen Butikkmedarbeider 971 05 402 alf.andersen@tools.no
Ståle Mathisen Uteselger 926 79 037 stale.mathisen@tools.no
Lars Sollie Butikkmedarbeider 458 51 650 lars.sollie@tools.no
Geir Hagen Uteselger 918 34 901 geir.hagen@tools.no
Kjetil Bjørkum Uteselger 926 08 180 kjetil.bjorkum@tools.no